O firmie

Firma działa od ponad 20 lat. Przez cały okres funkcjonowania dostosowywaliśmy sią do nowych trendów w dziedzinie kompleksowych napraw pojazdów samochodowych. Stosowanie nowoczesnych technologii, rzetelność oraz wysoko wykwalifikowany personel przyczyniły sie do tego, że jesteśmy firmą znaną na lokalnym rynku i cenioną z racji wykonywanych usług. Współpracujemy z bankami i towarzystwami leasingowymi w zakresie finansowania wszelkich transakcji.

W marcu 2000 raku otworzyliśmy nowo wybudowany obiekt, w skład którego wchodzi salon ekspozycyjny, parking strzeżony, warsztat do napraw mechanicznych i powypadkowych.

Łączna powierzchnia budynku wynosi 850m2, z czego część salonowo-administracyjna – 250m2 i cześć serwisowo-socjalna 600m2. Powierzchnia działki umożliwi w przyszłości rozbudowę obiektu pozwalające tym samym rozszerzyć jago funkcję o zaplecze magazynowe, myjnię itp.

Wyposażenie warsztatu stanowią urządzenia renomowanych producentów: Hamach, mieszalnia farb PPG, kabina lakiernicza Ekomal.

ofirmie lakiernia mechanika1 mechanika2